Prowadzenie własnej działalności gospodarczej to duże wyzwanie. Pod uwagę należy brać szereg zmiennych, takich jak płynność finansowa, nieuczciwi kontrahenci oraz trendy rynkowe. Należy pamiętać, że inwestycje pozwalają na poszerzenie zakresu usług i lepsze dopasowanie się do rynku. Niezależnie od wielkości Twojego przedsiębiorstwa oraz bez znaczenia dla jego profilu działalności, pomagamy w uzyskaniu kredytów firmowych, w szczególności kredytów obrotowych, kredytów inwestycyjnych, kredytów konsolidacyjnych.

Kredyty dla firm udzielane są ze względu na planowane rozszerzenie działalności, a także na bieżącą spłatę należności. Są wybierane przez osoby marzące o skutecznym rozwoju swojego przedsiębiorstwa, które nie mają innego źródła finansowania swoich inwestycji. Przyznanie kredytu firmowego, nierzadko w znacznej kwocie, wiąże się z wieloma formalnościami. Często jest to proces długotrwały, ponieważ bank będzie chciał dokładnie prześwietlić finansowe dokumenty firmy i sprawdzić, z jak dużym ryzykiem łączy się podjęcie danej inwestycji.

W trakcie spotkania z naszym doradcą właściciel firmy otrzyma wszelkie niezbędne informacje dotyczące dalszej ścieżki postępowania i możliwych rozwiązań. Wszelkie zawiłe kwestie postaramy się omówić w jak najbardziej przystępnej formie, aby przedsiębiorca dokładnie wiedział, na co się decyduje i jakie osiągnie korzyśći. Doradca działa tylko w interesie swojego klienta, jasno przedstawia wszelkie niuanse propozycji. Jako doradcy Business Banking Partnership jesteśmy niezależni – nie działamy na rzecz żadnego konkretnego banku. Przedstawiamy naszym klientom ofertę pochodzącą od wszystkich podmiotów udzielających kredyty. Droga którą obraliśmy pozwala nam budować długoterminowe relacje z naszymi Klientam .

 

W przypadku kredytu inwestycyjnego bank dokładnie sprawdza sytuację finansową przedsiębiorstwa. Bierze również pod uwagę cel inwestycji i oblicza szanse na zwrot poniesionych nakładów. Tak samo, jak w przypadku kredytu hipotecznego, kluczowe znaczenie ma posiadanie zdolności kredytowej, ale ta może być naprawdę zróżnicowana w zależności od konkretnej instytucji. W ofercie posiadamy kredyty bez dochodu. Jeżeli Nasi Klienci mają problem z Urzędem Skarbowym oraz Zakładem Ubezpieczeń Społecznych, posiadamy kredyty na spłatę ZUS i US. Nasi doradcy pomagają w zgromadzeniu całej dokumentacji oraz w wypełnianiu niezbędnych formularzy.

Poza kredytem inwestycyjnym, przeznaczonym na rozwój, na przykład zakup nowych maszyn, starać się można także o limit na rachunku firmowym lub na karcie kredytowej. Wówczas jest to kredyt przeznaczony na bieżącą działalność gospodarczą. Jeżeli długie terminy płatności nie pozwalają spać spokojnie, rozwiązaniem jest faktoring. Dzięki niemu nie trzeba obawiać się o płynność finansową. Oferty banków a także oferty pozabankowe bardzo się różnią. Jeżeli w grą wchodzi wymiana floty samochodów, najtańszym i najlepszym rozwiązaniem dla przedsiębiorcy będzie leasing. Natomiast przedsiębiorcy korzystający z dotacji unijnych mogą ubiegać się o kredyty pod dotacje.

Finansowanie firm to wiele niuansów, a dobry doradca zaufany doradca w tej branży jest na wagę złota. Doświadczenie naszych ludzi przekłada się na sukces Naszych Klientów.

WYPEŁNIJ FORMULARZ

skontaktujemy się z Tobą, żeby dowiedzieć się jak Ci pomóc